Дверні вітражі

Завдяки вітражним вставкам двері стають яскравим і унікальним елементом інтер'єру. На сьогоднішній день двері з вітражами стають дедалі популярнішими. Вони вражають різноманітністю колірних рішень, форм, розмірів, сюжетів і матеріалів виготовлення. Самі вітражі можна порівняти з живописним полотном. Вони можуть бути виконані в будь-якому стилі та напрямку образотворчого мистецтва.

Щоб розкрити всю красу вітража, необхідно враховувати деякі нюанси при установці дверей. Всім відомо, що вітражі особливо красиво грають на сонячному світлі. Тому радять встановлювати двері навпроти вікна. Сонячні промені здатні оживити вітраж і зрадити кімнаті особливу атмосферу і затишок. Такі двері візуально розширюють простір, вносять в інтер'єр якусь легкість і легкість. Вони ідеально підходять для маленьких приміщень.

Вітражні вставки виконують за оригінальним ескізом. По суті, це картини, обрамлені дверним полотном. Ви можете замовити ескіз будь—якої тематики та стилю, а також, придумати вітраж самостійно. Художник зможе запропонувати кілька варіантів по вашому запиту.

Міжкімнатні вітражі-перегородки по праву є одним з практичних дизайнерських рішень варіантів застосування вітражів, які вигідно акцентують увагу на особливостях інтер'єру приміщення і підкреслюють його унікальність.
Ми виготовляємо вітражі для перегородок на замовлення, використовуючи в роботі матеріали від відомих виробників, погоджуючи з замовником кожен етап роботи.